• Play me Kiddo Ciało Dziewczynka, maty edukacyjne, angielski, gra językowa, gra ruchowa, pomoce dydaktyczne

Zestaw ośmiu antypoślizgowych, miękkich, gumowych mat Kiddo do zabaw ruchowych i statycznych z dziećmi. Pomysły na zabawy znajdziesz na stronie blog.playmeandlearn.com oraz na kanale youtube Ebook ze stoma zabawami wysyłamy gratis!

Brak towaru
200.00
Wpisz swój e-mail
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Cena przesyłki 0
Przesyłka elektroniczna 0
Kurier DPD 15
kurier DPD 20
Dostępność Brak towaru
Waga 0.15 kg
Zostaw telefon

Zestaw ośmiu antypoślizgowych, miękkich, gumowych mat Kiddo do zabaw ruchowych i statycznych z dziećmi.

Ebook ze stoma zabawami wysyłamy gratis!

8 elementów w formacie A4, guma i tkanina.

 

Części ciała do wyboru w dwóch wersjach – dziewczynka i chłopiec. Wymyślone w kształcie puzzli tworzących całą postać. Posłużą do zabaw w przynoszenie elementów wg komendy, układanie wg wzoru, ale najwięcej zabawy daje układanie na żywym modelu, po wcześniejszym „zakupie” brakującego elementu u nauczyciela. Każdy chce prosić o plansze i każdy chce chociaż być modelem. Przy takiej motywacji i ilości powtórzeń, części ciała wchodzą do głowy już po jednej zabawie!

Zabawy z matami kiddo znajdziesz w ebooku dodawanym do zakupu, na kursie na naszej grupieFacebook Flashcards Games Ideas oraz na naszym   kanale YT

Możesz prać w pralce w 40 stopniach.

Możesz grać z uczniami w klasie, sali sportowej, na trawie, na chodniku. Uczniowie powinni być w obuwiu sportowym lub dopasowanych kapciach, aby zapewnić  wysoki antypoślizg. Nie używaj na boso, w skarpetkach i klapkach. 

Można łączyć z alfabetem, liczebnikami, tworząc niezliczone kombinacje zabaw utrwalających budowę zdania czy słownictwo. 

Podpis
E-mail
Zadaj pytanie