• Town - wersja pdf, gra edukacyjna, angielski, gra językowa, pomoce dydaktyczne

Symbol: town

Wersja do samodzielnego druku, kurs podręcznikowy Town, grupy 9 do 100 lat :), poziomy A1 do B2. Możliwość niezależnej pracy dla różnych grup wiekowych na tym samym zestawie, a nawet w grupach mieszanych, np. rodzinna powtórka. Idealny lekko podany kurs na obóz czy kółko językowe. 900 zadań zapewnia rozrywkę na długie miesiące.

85.00
szt. Do przechowalni
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Cena przesyłki 0
darmowa wysyłka ebook 0
Dostępność Duża dostępność
Waga 0.15 kg

Zamówienie telefoniczne: 513184720

Zostaw telefon

Gracz stopniowo uczy się języka od najprostszych wyrażeń do coraz bardziej skomplikowanych treści gramatycznych. Rekomendowany od poziomu A do B2, czyli dla uczniów od klasy 3 do końca szkoły podstawowej, oraz młodszych klas liceum. Świetny także do pracy z dorosłymi, osobami starszymi, mającymi problem z motywacją – zabawowa forma kursu redukuje stres. Kurs zgodny jest z podstawą programową nauczania języka angielskiego w szkołach publicznych!

Wersja do samodzielnego montażu! Pudełko dodajemy do zamówienia gratis!

Town pudełkowe pozwala na pracę z dużą grupą od 12 do 24 osób. Do grania na tablicy, złożonych ławkach lub podłodze. Zestaw składa się z zestawu PDF do druku:

16 plansz z miejscami w mieście, format każdej planszy A5 około 1 m2 powierzchni po rozłożeniu

150 punktów w trzech kolorach

12 pionków postaci

instrukcja

1x Workbook podręcznik – WERSJA EBOOK Z PRAWEM DO DRUKU NA UŻYTEK WŁASNY!

1x Helpbook podręcznik – WERSJA EBOOK Z PRAWEM DO DRUKU NA UŻYTEK WŁASNY!

 

Zawartość podręczników:

Ponad 900 zadań!

Nacisk na samodzielność i autonomiczność (Learner Autonomy) – nauczyciel wprowadza w nowe zagadnienie, utrwala materiał w poszczególnych rozgrywkach, testuje dany poziom przy pomocy rozgrywki testowej (bez Help book)

Praca metodą gry podnosi motywację do nauki języka obcego, zwłaszcza u uczniów z problemami związanymi z okresem dojrzewania, uczniów z zaległościami, osób mających problemy z przełamaniem bariery komunikacyjnej – ciągła informacja zwrotna w postaci setek punktów wzmacnia dążenie do poprawy wyniku, pozwala na wielokrotne powtórzenia i stopniowy wzrost kompetencji bez uczucia znudzenia – każda rozgrywka jest inna: różne ułożenia plansz- start/meta, szachowe, monopoly, różne ilości użytych plansz, różne poziomy trudności – od A do I, kooperacja i konkurencja, praca grupowa i indywidualna oraz możliwość krótkich i długich rozgrywek składają się na bogactwo zastosowań.

Co znajdziemy w Workbook:

materiał podzielony na 16 lokacji: your home, school, cinema, park, restaurant, airport, raiway station, shopping center, hospital, stadium, friend’s house, grandparents’ house, grocery store, interent cafe, museum, travel agency

w każdej lokacji :

poziom A – najprostsze słówka w postaci obrazków – 5 zadań

poziom B – słówka w formie definicji do odgadnięcia – 10 zadań

poziom C – zwroty w formie krótkich zagadek sytuacyjnych – 5 zadań

poziom D – prosta gramatyka – czasy, liczba mnoga , etc – 3 zadania

poziom E – trudniejsze słówka w formie definicji do odgadnięcia – 10 zadań

poziom F – przekształcanie form słownikowych ( np. czasownik na podstawie rzeczownika) 5 zadań

poziom G – trudniejsza gramatyka – tryby warunkowe, mowa zależna, trudniejsze czasy -3 zadania

poziom H – wyrażenia idiomatyczne i zwroty potoczne – 10 zadań

poziom I – zadania komunikacyjne i scenki na zadany temat z wykorzystaniem określonych form – 6 zadań

Co znajdziemy w Help book:

słowniki osobne dla każdej lokacji ( możliwość wpisania znaczeń w języku rodzimym)

zwroty podzielone na zastosowanie: pozdrowienia, dane osobowe, zapoznawanie się, życzenia, zgoda, odmowa, porady, sytuacje nagłe, uczucia, zdobywanie informacji, zakupy, podróż, restauracja, rozrywka, zdziwienie, zgadywanie, zastanawianie się, przykłady, argumentacja, podsumowanie, opinie, pozwolenie, przysługi, opis obrazka, zaproszenie,etc.

 

gramatyka: liczba mnoga, przysłówki, przedimki, stopniowanie przymiotników, słowa pytające, czasy, zdania warunkowe, mowa zależna, strona bierna, czasowniki nieregularne, części mowy, wyrażenia idiomatyczne

Podpis
E-mail
Zadaj pytanie