• Regulamin

 • INFORMACJE OGÓLNE
  Właścicielem sklepu internetowego www.playmeandlearn.com jest:

  Andrzej Majewski ITS-System
  ul. Spółdzielcza 13
  55-040 Damianowice
  NIP 8941564064
  REGON 930954998

  dane kontaktowe:
  shop@playmeandlearn.com
  tel. 513184720
  REKLAMACJE
  Naszym obowiązkiem jest dostarczenia rzeczy bez wad. Gdyby zdarzyło się nam jakieś uchybienie, to reklamacje proszę wysyłać na adres:

  Andrzej Majewski ITS-System
  ul. Spółdzielcza 13
  55-040 Damianowice

  Na rozpatrzenie reklamacji mamy 14 dni.
  KOSZTY I PŁATNOŚCI
  Dostępne formy płatności:
  gotówka przy odbiorze
  przedpłata na konto bankowe
  BLIK
  PayPal
  karty płatnicze:
  Visa
  Visa Electron
  MasterCard
  MasterCard Electronic
  Maestro
  Podmiotem świadczącym obsługę płatności online jest Blue Media S.A.

  W przypadku wystąpienia konieczności zwrotu środków za transakcję dokonaną przez klienta kartą płatniczą sprzedający dokonana zwrotu na rachunek bankowy przypisany do karty płatniczej Zamawiającego.

  REALIZACJA ZAMÓWIENIA (dostawa)
  Realizujemy dostawy za pośrednictwem kuriera DPD,
  w terminie 7 dni od momentu uzyskania pozytywnej autoryzacji.

  Koszty dostawy wynoszą 15 PLN dla zamówień opłaconych z góry i 20 PLN dla dostaw za pobraniem.

  ODSTĄPIENIE OD UMOWY
  Twój termin na odstąpienie od umowy wynosi 14 dni od momentu dostarczenia produktu.
  Zwrócisz nam towary na swój koszt (dostawa).
  Jeśli towar będzie nosił ślady użytkowania, zwrócimy Ci tylko część kosztów towaru.

  DANE OSOBOWE
  Administratorem Państwa danych osobowych jest firma ITS-System Andrzej Majewski z siedzibą w Damianowicach, ul. Spółdzielcza 13, NIP 8941564064, REGON 930954998. Państwa dane osobowe mogą być przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na Państwa pytanie, wstępnej analizy i przedstawienia oferty oraz zawarcia umowy. Jeżeli nie wyrażają Państwo zgody na przetwarzanie danych osobowych, uprzejmie proszę o zaprzestanie korespondencji.
  Prowadzenie korespondencji elektronicznej, w szczególności przekazywanie pocztą elektroniczną danych osobowych lub dokumentów zawierających dane osobowe traktujemy jako wyrażenie przez Państwa zgody na ich przetwarzanie przez Administratora, a także ich udostępnianie przewidywanym odbiorcom danych tj. informatykom, doręczycielom, kurierom, bankom, prawnikom, księgowym, oraz jej współpracownikom i następcom prawnym, a jeżeli wyrazili Państwo zgodę – również w celu wysyłki informacji marketingowej i porad na temat produktów i usług oferowanych przez Administratora oraz podmioty stowarzyszone.
  Państwa dane są przetwarzane na podstawie art. 6 ust. 1 pkt b Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych). Państwa dane będą przechowywane przez okres realizacji celu, nie dłużej jednak niż do upływu okresu przedawnienia ewentualnych roszczeń wynikających z podjętych działań lub obowiązku wynikającego z przepisu prawa. Państwa dane mogą być przekazywane poza obszar EOG w przypadku wyrażenia zgody.
  W dowolnym momencie mają Państwo prawo do dostępu do danych osobowych, ich sprostowania lub usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przeniesienie przetwarzania, cofnięcia zgody oraz możliwość wykonywania prawa do sprzeciwu oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Przysługuje Państwu prawo do cofnięcia zgody na przetwarzanie danych osobowych w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych sprzed wycofania zgody. Skorzystanie z powyższych uprawnień jest możliwe poprzez wysłanie wiadomości pocztą elektroniczną na adres e-mail andrzej.majewski@playmeandlearn.com.

  KARTY PŁATNICZE
  Płacąc kartą płatniczą:
  rozpoczniemy realizację zamówienia od momentu uzyskania pozytywnej autoryzacji.

  W przypadku wystąpienia konieczność zwrotu środków za transakcję dokonaną przez klienta kartą płatniczą sprzedający dokonana zwrotu na rachunek bankowy przypisany do karty płatniczej.

  Obsługujemy następujące typy kart płatniczych: Visa, Visa Electron, Maestro, MasterCard, MasterCard Electronic.

  POZOSTAŁE INFORMACJE
  istnieniu i treści gwarancji i usług posprzedażnych oraz sposobie ich realizacji (jeśli takie są),
  kodeksie dobrych praktyk, o którym mowa w art. 2 pkt 5 ustawy z dnia 23 sierpnia 2007 r. o przeciwdziałaniu nieuczciwym praktykom rynkowym oraz sposobie zapoznania się z nim, jeśli taki stosujesz,
  wysokości i sposobie złożenia kaucji lub udzielenia innych gwarancji finansowych, które konsument jest zobowiązany spełnić na Twoje żądanie, jeśli ma to zastosowanie w Twoim przypadku,
  kosztach korzystania ze środka porozumiewania się na odległość w celu zawarcia umowy, w przypadku, gdy są wyższe niż stosowane zwykle za korzystanie z tego środka porozumiewania się.

   

  banner_1215x200A.png